Mammoetstraat 1-3, 6671 DL Zetten
Tel. 0488 - 45 15 44

[email protected]
www.hpc-zetten.nl

Schoolrecords

Laatst aangepast op 12 oktober 2017

Alle docenten bewegingsonderwijs inventariseren welke jongen en welk meisje bij elke activiteit het best presteren. Dit doen we per klassenlaag, zodat er uiteindelijk diverse namen te lezen zijn.

Het is natuurlijk een hele eer om op deze lijst genoemd te worden! Ook publiceren we de algemene schoolrecords; door wie ze gehaald zijn en wanneer. De records zoals ze er nu staan, zijn soms al jaren oud. Het is aan jullie om deze records te verbeteren!

De sectie Bewegingsonderwijs

 60 meter

   

klas 1

m

Philip van Berkom

7,25 sec (2006)

 

v

Sanne Hendriksen 

8,15 sec (2015)

klas 2

m

Eghbal Mirzazada

7,13 sec (2007)

 

v

Anouk Visser

8,36 sec (2008)

klas 3

m

Joost Akkerman

7,83 sec (2013)

 

v

Maike Schouten

8,41 sec (2009)

klas 4 m Tom Mulder 7,22 sec (2016)

100 meter

   

klas 4

m

Tom van Brakel

13,15 sec (2011)

 

v

Anouk Visser

13,47 sec (2010)

200 meter

   

klas 4

m

Tom Mulder

22,45 sec (2016)

 

v

Rianne Vens

33 sec (2011)

400 meter

   

klas 1

m

Kees Kersten

1,09 min (2007)

 

v

Sofie van Rooijen

1,22 min (2015)

klas 2

m

Mats van Dam

1,05 min (2012)

 

v

Inge Wiggelman

1,13 min (2016)

klas 3

m

Kees Kersten

Wesley van Merkenstein

1,07 min (2009)

1,07 min (2014)

 

v

Madelon Helderman

1,19 min (2016)

klas 4

m

Wesley van Merkestein

1.01 min (2015)

 

v

Maaike van Eldik

1,13 min (2016)

1500 meter

   

klas 1

m

Abel Boerstoel

5,36 min (2010)

 

v

Anne van Rooijen

6,19 min (2013)

klas 2

m

Eghbal Mirzazada

5,10 min (2007)

 

v

Maike Schouten

6,06 min (2007)

klas 3

m

Hans Dilling

5,10 min (2007)

 

v

Maike Schouten

6,36 min (2009)

 Klas 4

Jelle van Lanen

5,11 min (2016) 

 

v

Tekla Latta

6,20 min (2016)

Coopertest (12 min)

   

klas 1

m

Floris Willemsen

2930 mtr (2016)

 

v

Tessa Gaal

2760 mtr (2016)

klas 2

m

Yosri Hassan

2905 mtr (2007)

 

v

Sofie van Rooijen

2747 mtr (2015)

klas 3

m

Nathan Ramos

3120 mtr (2012)

 

 v

Elmira v. Welij

2530 mtr (2012)

klas 4 m

Max Phielix
Guus Rothof 

2978 mtr (2014)

  v Maaike van Eldik 2570 mtr (2016)

Veldloop 5km

   

klas 1

m

Yosri Hassan

19,49 min (2006)

 

v

Maike Schouten

22,14 min (2007)

klas 2

m

Eghbal Mirzazada

17,08 min (2007)

 

v

Thamar Mobach

22,48 min (2008)

klas 3

m

Twan Vooys

18,59 min (2014)

 

v

Floor van Rennes

22,07 min (2016)

klas 4

m

v

Lucas Eltink

Carmen Tijssen

18,34 min (2016)

22,30 min (2013)

Shuttle Run Test

 

146  piepjes (2012)

klas 1

m

Mats van Dam        

 

v

Elmira van Wely

120  piepjes (2011)

klas 2

m

Eghbal Mirzazada

163  piepjes (2006)

 

v

Maike Schouten

129 piepjes  (2008)

klas 3

m

Stijn Gijsbers

154 piepjes  (2017)

 

v

Tekla Latta

116  piepjes   (2016)

klas 4 m Wesley van Brakel 144 piepjes (2016)
  v Laure Jansen 97 piepjes (2016)

Shuttle Run Test voor sportklassen

 

klas 1

m

Jelle van Lanen

126 piepjes (2013)

 

v

Lisa Hazenoot

  98 piepjes (2008)

klas 2

Jordi Kanters

135 piepjes (2014) 

 

v

Anne van Rooijen

101 piepjes (2014)

klas 3 m

Wesley van Merkestein
Karos Neerhof

130 piepjes (2014)
  v Afra de Kleijn    95 piepjes (2013)
klas 4 m Jordi Kanter 151 piepjes (2015)
  v Floor van Rennes   90 piepjes (2016)

Speerwerpen

   

klas 1

m

Michael van Neerbos

34,10 mtr (2008)

 

v

Jiske van Brenk 

24,80 mtr (2015)

klas 2

m

Dominik Szyszko

35,10 mtr (2017)

 

v

Suzanne van Hal

26,50 mtr (2003)

klas 3

m

Jesse Schreuders

37,00 mtr (2008)

 

v

Nina van Hummel

23,80 mtr (2014)

klas 4

m

Jesse Schreuders

38,00 mtr (2009)

 

v

Daphne Hasselbach

22,90 mtr (2008)

klas 5 m Sean van Hal 39,30 mtr (2016)

Kogelstoten

   

klas 2

m

Gerd Frentz

12,65 mtr (2007)

 

v

Joyce Xu

  9,90 mtr (2011)

klas 3

m

Jasper Visser

11,40 mtr (2011)

 

v

Fleur Tillmann

  9,10 mtr (2016)

klas 4 m Daymian Elstak 12,50 mtr (2016)
  v Maaike van Eldik   9,00 mtr (2016)

Discuswerpen

   

Klas 4

m

Pepijn Ravesloot

26,80 mtr (2017)

 

v

Svea van der Lienden

19 mtr (2017)

Verspringen

   

klas 1

m

Michael van Neerbos

5,05 mtr (2008)

 

v

Tess Sturm

4,40 mtr (2007)

klas 2

m

Saka Aden

5,20 mtr (2017)

 

v

Daphne Hasselbach

4,40 mtr (2006)

klas 3

m

Karos van Neerbos

5,20 mtr (2014)

 

 v

Aletta Konijnenburg

4,50 mtr (2014)

klas 4

m

Daymian Elstak

5,56 mtr (2016)

 

v

Maaike van Eldik

4,90 mtr (2016)

Hoogspringen

   

klas 1

m

Carlito Wacki
Damian de Vries

153 cm (2014)
153 cm (2016)

 

v

Sharon Ariese

Giske Mauritz

145 cm (2007)

145 cm (2011)

klas 2

m

Koen van Hulzen

165 cm (2012)

 

v

Marieke van Duuren

145 cm (2003)

klas 3

m

Danny van Dijken

165 cm (2007)

 

v

Denise Ham

155 cm (2007)

 klas 4  m  Derek Wenno 175 cm (2015)

Minitrampoline hoogspringen

 

klas 1

m

Dinant Akkerman

255 cm (2005)

 

v

Lindy Vroegop

265 cm (2006)

klas 2

m

Christiaan Vermeer

285 cm (2008)

 

v

Maike Schouten

275 cm (2008)

klas 3

m

Wesley van der Hurk

290 cm (2006)

 

Denise Ham

295 cm (2007)